Фізіотерапія

Фізіотерапія - це лікування за допомогою природних і фізичних факторів: тепло і холод, ультразвук, електричний струм, магнітне поле, лазер, ультрафіолетове, інфрачервоне і інші види випромінювань, лікувальні грязі, вода, масаж, гірудотерапія тощо.

IMG_8949

Безсумнівна перевага фізіотерапії перед іншими методами лікування висока ефективність укупі з безпекою. Вона не тільки не вимагає застосування лікарських препаратів, а й завдяки своїй активній дії на організм дозволяє скоротити прийом ліків в рази за рахунок підвищення чутливості організму до лікувальними властивостями медікаментів.Фізіотерапія дозволяє звести до мінімуму можливі побічні явища і неприємні наслідки як самої хвороби, так і її лікування, часом негативно позначається на захисних силах організму.
Фізіотерапія будить внутрішні резерви організму, зміцнює імунітет і тим самим скорочує терміни лікування, прискорює загоєння ран і запалень, активізує найважливіші біохімічні процеси в організмі, налаштовуючи природні сили організму на одужання. Фізіотерапія успішно застосовується для лікування найрізноманітніших захворювань органів і систем людського організму.

IMG_6080

В якості самостійного способу лікування фізіотерапія ефективна на початкових стадіях розвитку захворювання. Фізіотерапія - це прекрасний засіб профілактики багатьох хвороб. Найчастіше вона використовується як додатковий метод в загальному курсі лікування.

IMG_6085

Фізіотерапевтичні методики ефективно доповнюють медикаментозну складову комплексного лікувального процесу, дозволяють уникнути небажаних побічних ефектів і досягти стійких позитивних результатів лікування. Але ключовою ланкою успішного діагностичного і лікувального процесу є лікар. Тому процедури слід проходити тільки після попередньої консультації з фахівцем - для максимальної ефективності терапії і безпеки пацієнта.

Фізіотерапія