Масаж

З давніх-давен масаж вважався класичним засобом боротьби зі стресами, зневірою і поганим настроєм. Саме тому його зараз так активно пропонують практично у всіх SPA-салонах. Тим більше що, крім відпочинку і душевної рівноваги, правильно обрана техніка масажу допоможе вирішити масу проблем з красою і здоров'ям: наприклад, зняти м'язовий та головний біль, вилікувати остеохондроз, перемогти целюліт, підкоригувати фігуру і прибрати зморшки. 

Зональный масаж

Зональний масаж - це масаж виконується по зонам в залежності від розв'язуваної проблеми. Ми можемо вам запропонувати:

Масаж спини - за щільно прикритими м'язами спини накопичується сильна напруга і болі, тому масаж спини викликає максимальне задоволення і розслаблення. Під час процедури опрацьовуються лопатки, спинний мозок, крижі і куприк, нирки і сідниці. До кожної зони застосовується різна техніка масажу, що дозволяє посилити звернення крові і лімфи, прискорює обмін речовин, насичує шкіру киснем і підсилює подачу поживних речовин клітинам.

Масаж голови - розслабляє і знімає головний біль, стимулює кровообіг, допомагає при розумовій перевтомі, хороша профілактика випадіння волосся і застуди.
Масаж комірцевої зони - в цій галузі дуже часто відбуваються застої, набряклості, відкладення солей, різні защемлення, що негативно позначається на самопочутті. Масаж комірцевої зони позбавляє від негативів, які впливають на наше самопочуття, нормалізує роботу сполучних тканин, профілактика кривошиї, остеохондрозу, сколіозу.

Масаж рук і стоп - спеціальна техніка масажу, що дозволяє зняти напругу в руках і ногах.

Масаж стегон і сідниць - як правило, мета цього масажу поліпшення кровообігу і збільшення приплив лімфи для корекції і лікування целюліту.

Масаж живота - може бути направлений на лікування або надання тілу естетичного вигляду. Лікувальний масаж живота покращує активність шлунка та кишечника, підвищує секрецію травних залоз. Естетичний масаж зміцнює прес та м'язи тазу, зменшує жирові відкладення та целюліт.