Зимовий сад

Друга назва "Південного" - "санаторій-сад" - в кінці вісімдесятих років з'явилася не дарма. В цей час саджанці екзотичних дерев, ліан і квітів, яких налічувалося кілька десятків видів, прикрасили просторий хол пишним буйноцветіем. Фікуси, пальми, барвисті горшкові рослини, давали можливість гостям здравниці полетіти в дивний і загадковий світ субтропіків.


За кілька десятиліть існування зимового саду в санаторії "Південний" змінювався його дизайн, кількість і види рослин. Однак з року в рік цей оазис ставав все більш привабливим. Останні кілька років також внесли свої корективи - час вимагав важливих дизайнерських змін, рослини потребували підтримки. Тому, щоб зберегти всю зелену розкіш і суттєво оновити дизайн холу, довелося підживити величезні розлогі дерева, відновити сад свіжими рослинами. Сучасний зимовий сад санаторію - це гігантські ліровидне, каучуконосні і іржістие фікуси, пальми, монстери, драцена, антуріум, хлорофіти, різного виду традесканції і багато інших дивовижних рослин. І, щоб сповна можна було насолодитися всією цією красою, зал-сад прикрасили зонами для відпочинку та прозорими озерцями з екзотичними рибками.


Сьогодні чистий, вологий збагачене киснем повітря саду, буйна тропічна рослинність дарують гостям здравниці відчуття розкішного відпочинку в далеких дивних і звабливих тропіках. Звичайно, як і кілька десятиліть тому так і тепер прекрасний зимовий сад є красномовною візитною карткою санаторію, його окрасою і гордістю.

зимний сад