Курортний парк

В кінці ХІХ століття в Трускавці було закладено великий курортний дендропарк. Його окрасою стали кілька тисяч рідкісних екзотичних рослин, завезених з Європи, Північної Америки та інших регіонів світу. Частина цього природного багатства і сьогодні дивує відвідувачів цвітінням сакури, витонченістю платанів, зеленню самшиту та рідкісних сосен.

Площа парку становить близько 50 гектарів. Прекрасне рельєфне місце рясно усіяне альтанками, теренкурами, кам'яними і мідними скульптурами. Прикрашена невеликими озерцями і струмками. На його території розташовано декілька скверів, зон для відпочинку та спорту.

Кожен, хто хоча б раз відвідав це місце вже ніколи не забуде мальовничі пейзажі, аромат вологого найдавнішого лісу, розкішну рослинність і багату фауну. Тут лікує чисте повітря, багате на кисень і озон, настояний на ароматах хвойних лісів і гірських трав. І саме тут забуваєш про міську метушню і буденні проблеми. Як і понад ста років тому унікальний парк є місцем, яке дарує відпочинок, надає сил і відчуття впевненості в завтрашньому дні.

Майже двохсотлітній дендропарк і сьогодні залишається пам'яткою садово-паркового мистецтва, самим затишним куточком нашого міста-курорту.

Курортный парк