Кому показано лікування "Нафтусею", або "Кто поедет в Трускавец?"

03 April 2017

IMG_2764

Традиційно до нас завжди приїжджали дві категорії пацієнтів: перша - це люди, які перенесли будь-які гострі захворювання (гострий холецистит, вірусний гепатит, пієлонефрит, цистит, оперативне втручання з приводу жовчно-кам'яної хвороби, сечокам'яної хвороби, дроблення каменів нирок або сечоводів) і потребують реабілітації (відновлення) після лікування в стаціонарі, а потім і в щорічній профілактиці рецидивів.


Друга - люди, яких ми завжди називали практично здоровими, але вони проживають в екологічно неблагонадійних районах або професійно пов'язані з шкідливими чинниками виробництва.


Напевно, найбільш наочним в цьому плані є дослідження, проведене в Дніпропетровську, в якому визначали концентрацію важких металів в організмі сорока молодих здорових, по своїй роботі не пов'язаних з металами вагітних жінок. Концентрація свинцю і кадмію перевищувала норму в рази. Тобто сам факт проживання у великому промисловому центрі передбачає, що організм потребує очищення, в оздоровленні.

Вони не бажають своїм життям підтверджувати правильність приказки: "Наша людина йде до лікаря за три дні до смерті, а іноземець - за три дні до захворювання" і використовують відпочинок в Трускавці для проходження загальноклінічних, біохімічних досліджень, рівня холестерину в крові, електрокардіографії, ультразвукового дослідження внутрішніх органів і сечостатевої системи, контрольного огляду уролога або гінеколога. У нашому санаторії є сумна статистика вперше виявлених діабету, холециститів, сольових діатезів. Багато захворювань адже успішно лікуються за умови їх своєчасного виявлення.

Чим Трускавець відрізняється від інших бальнеологічних курортів?

При кожному захворюванні існує цілий перелік курортів, показаних для їх лікування. Всі вони мають право на існування, і тільки на практиці пацієнт може визначити, яка лікувальна вода йому підходить більше. Відмінною особливістю трускавецької "Нафтусі" є те, що, по-перше, її мінералізація менше 1 грама на літр, і діючим початком є ??комплекс органічних речовин, що входять до її складу, в кінцевому підсумку розкладається на вуглекислий газ і воду. Беручи "Нафтусю", ми не вносимо мінеральні солі в організм, а стимулюємо виведення недоокислених продуктів обміну, солей важких металів, радіонуклідів, очищаючи печінку, нирки, кишечник, кровоносні судини.

І, по-друге, "Нафтуся" стимулює діяльність ендокринних залоз, що відповідають за імунітет, підвищуючи опірність організму до різних інфекційних захворювань.
Яка мотиваці? Що отримає людина, втративши час і якусь суму грошей на лікування в Трускавці?

Погодьтеся, що інвестиція у власне здоров'я - це не найгірший спосіб вкладання грошей.

Якщо ми говоримо про пацієнтів першої групи, які приїхали на реабілітацію, то кожне захворювання має свої критерії (в тому числі і об'єктивні) ефективності санаторно-курортного лікування: нормалізація функціональних проб печінки (білірубін - від 24,0ммоль / л на початку лікування до 12, 0 в кінці при нормі до 20,5; аланіновую трансаминаза - від 0,32мкат / л до 0,138 при нормі до 0,19; показники аналізу сечі від 110 лейкоцитів в полі зору до 3 при нормі до 6; кристали оксалатів від 20 до поле зору (пісок) до 0 - це реальні цифри моїх колишніх пацієнтів.

Люди, які приїжджають на оздоровлення, позбавляються від почуття втоми, в них підвищується працездатність, нормалізуються сон, апетит, вага, сезонні простудні захворювання проходять повз них. Особливо наочно видно ці зміни у дітей та підлітків.

Що б я побажав читачам, нашим потенційним пацієнтам?

Людський організм - це найдосконаліший механізм для виживання на планеті Земля. Він володіє ефективною системою раннього попередження (підвищення температури, тиску, ваги, біль, в кінці кінців). Ми чомусь відключаємо ці "сигнальні кнопки" за допомогою медикаментів - замість того, щоб знайти причину цих порушень і впливати на неї. Слово "діагностика" мої пацієнти застосовують частіше по відношенню до свого автомобіля, ніж до власного організму.

Якщо в природі існують захворювання, то також існують і природні чинники для їх лікування і профілактики. Трускавець - один з них. 

На фото Прокопів Юрій Григорович
завідувач медичним відділенням
санаторію "Південний"
м.Трускавець

 

Коментарі

Надіслати
Зверніть увагу: всі поля обов’язкові до заповнення