Про санаторій

В парковій зоні, подалі від вуличного галасу у гармонії спокою та затишку розташований санаторій “Південний”. Він був побудований у 1976 році виключно для космонавтів.Це триповерхова будівля незвичайної архітектури, що представляє собою Зимовий сад, від якого відгалужуються корпуса: житловий, лікувальний комплекс і їдальня у національному  українському стилі. Все знаходиться під одним дахом,що дуже зручно особливо при прийнятті водних процедур.

Сьогодні санаторій може прийняти до 130 гостей одночасно.Це забезпечує тишу 24 години на добу.Наше медичне відділення надає повний комплекс процедур для кожного відпочиваючого, а меню харчування ви маєте можливість вибрати на свій смак по попередньому замовленні.

Невід’ємною частиною оздоровлення в Трускавці є регулярний прийом мінеральної води “Нафтуся”, яка є найціннішим багатством нашого курорту!Три рази на день всі відпочиваючі Трускавця відвідують бювет мінеральних вод.Від нашого санаторію до бювету ведуть мальовничі алеї парку, де можна побачити незвичайні дерева, птахів різних видів і можна годувати білочок, які зовсім не лякаються людей.Прогулянки по парку є невід’ємною фактором оздоровчого процесу в Трускавці, називається  “Терренкур”.

Санаторій охоплює велику територію, приблизно 3.8 гектара землі.

Цікавою пропозицією санаторію “Південний” є соляна кімната, в якій ви відчуєте справжнє полегшення при захворюваннях дихальних шляхів, алергії і проблемах зі шкірою.Також ми пропонуємо широкий вибір бальнеологічних процедур заснованих на унікальних властивостях мінеральних вод курорту Трускавець.Висококваліфікований і уважний персонал, спокійна і затишна атмосфера здоров’я -все це зробить ваше перебування у санаторії “Південний” незабутнім.

Протягом декількох останніх років ми мінялися тільки в кращу сторону, доказом чого є значне зростання кількості відвідувачів, а це - проява глибокої довіри до нас.

Той, хто коли-небудь відвідав наш санаторій, повертається до нас знову і знову, піклуючись про своє здоров'я в "Південному".

 

Ми хочемо, щоб і для Вас
відпочинок в нашому санаторії став доброю звичкою!

ЛІЦЕНЗІЯ № АЕ 197690, від 7 травня 2013 р.